Szkoła brała udział w Projekcie PO WER Edukacja Szkolna - Erasmus+

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie PO WER Edukacja Szkolna

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach otrzymał  dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektu; Mobilność kadry edukacji szkolnej" Maksymalna przyznana kwota dofinansowania dla projektu wynosi 18 402,00 EUR. Środki pochodzą z Programu Operacyjnego- Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).  Projekt realizowany na zasadach programu Erasmus+ i przewiduje w 2017 roku  cztery  zagraniczne szkolenia  językowe i metodyczne m.in w Anglii, Austrii i na Malcie. Weźmie w nich udział 10 nauczycieli  Budowlanki.

Celem szkoleń będzie:

- podniesienie kompetencji językowych nauczycieli

- poznanie nowych metod i technik nauczania języków obcych

- nawiązanie kontaktów i wymiana doświadczeń z nauczycielami z innych krajów europejskich.

W czerwcu został zatwierdzony wniosek złożony przez szkołę, który został zatwierdzony i tym sposobem uzyskaliśmy dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu;Mobilność kadry edukacji szkolnej;.

Projekt będzie realizowany na zasadach programu Erasmus+.

• Maksymalna przyznana kwota dofinansowania dla projektu wynosi 18 402,00 EUR.
  • 10 nauczycieli weźmie udział  w czterech różnych  zagranicznych szkoleniach:  językowych i metodycznych. Szkolenia zaplanowane są na rok 2017 w Anglii, Austrii  i na Malcie.

Cele:

- podniesienie kompetencji językowych nauczycieli

- poznanie nowych metod i technik nauczania języków obcych

podsumowanie projektu

"MOBILNOŚĆ KADRY EDUKACJI SZKOLNEJ"

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego

II Liceum Ogolnóksztalcace

PODSUMOWANIE PROJEKTU

„WYJAZDY”

7 grudnia 2017r.

realizowanego ze środków

Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój (POWER)

na zasadach programu Erasmus +

Sektor Edukacja szkolna Akcja 1:

„ Mobilność Edukacyjna – Mobilność kadry edukacji szkolnej”.

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2

im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach

Czytaj więcej o: podsumowanie projektu